سایت شخصی مهندس هادی مختاری پر

Font Size

Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

معرفی یکی از مخترعین و مبتکرین جوان دانشگاه صنعتی ارومیه

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

مهندس هادی مختاری مقام برتر و برنده جایزه ویژه مسابقه کشوری منادیان آسمانی

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی ارومیه  ، مهندس هادی مختاری پر همکار دانشگاه صنعتی ارومیه در مراسم اختتامیه مسابقه کشوری منادیان آسمانی که در شهر ارومیه و به همت دارالحافظین قرآن کریم استان آذربایجان غربی برگزار گردیده بود

مقام برتر و جایزه ویژه مسابقه را با طراحی ، تولید و ارائه نرم افزار چند رسانه ای آیین عاشورایی که با ساختاری متشکل از تصویر، متن، صدا، انیمیشن، کلیپ و ... حاوی مطالب ارزنده ای در شرح و توصیف آئین ها ،‌ آداب و رسوم مراسمات عزاداری اباعبدالله الحسین در استان های مختلف ایران و سایر کشور های جهان میباشد به خود اختصاص داد ، در این مراسم که با همکاری جبهه مردمی انقلاب اسلامی استان ، اداره کل ارشاد اسلامی ، اداره کل آموزش و پرورش و سایر ارگانها برگزار گردیده بود با اهداء لوح یادبود از مهندس مختاری و سایر نفرات برتر  تقدیر گردید.

 

sl_54

مهندس مختاری در گفتگو با خبرنگار دانشگاه صنعتی ارومیه  ، با بیان این مطلب که حفظ و نشر فرهنگ عاشورایی و ترویج آن برای نسل جوان امر ضروری میباشد، هدف از تولید نرم افزار چند رسانه ای  آیین عاشورایی را ترویج فرهنگ عاشورایی در فضای سایبر بیان نموده وبا اشاره به تکنولوژی روز دنیا و همه گیر بودن استفاده از سیستم های رایانه ای در جامعه امروزی  این نرم افزار چندرسانه ای را ابزاری مناسب برای انتقال اطلاعات برای  علاقه مندان بویژه جوانان دانست. همچنین ایشان از تولید انبوه نرم افزار فوق در ماههای آینده خبر دادند.

خاطر نشان می شود مهندس مختاری از فعالان حوزه فناوری اطلاعات و سایبری کشور بوده و کسب افتخارات مختلف ، عناوین برتر و مقام های اول چندین جشنواره نرم افزاری بین المللی و کشوری را در کارنامه علملکرد علمی و اجرایی خود به نیکی و روشنی ثبت نموده اند.

آخرین بروز رسانی در شنبه, 23 اردیبهشت 1396 ساعت 19:11
اخبار اخبار فوری معرفی یکی از مخترعین و مبتکرین جوان دانشگاه صنعتی ارومیه