سایت شخصی مهندس هادی مختاری پر

Font Size

Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

کسب عنوان جوان برتر نخبه استان آذربایجان غربی توسط مسئول تبیان تبليغات اسلامي آذربايجان غربي

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

مهندس هادی مختاری مسئول تبیان تبليغات اسلامي آذربايجان غربي در مراسم تجلیل از نخبگان جوان و قهرمانان ورزشی  استان آذربایجان غربی که به همت اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی برگزار شد، عنوان جوان برتر و نخبه علمی را کسب کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي آذربايجان غربي، مهندس هادی مختاری مسئول تبیان اداره  کل تبليغات اسلامي آذربايجان غربي در همایش تجلیل از نخبگان جوان علمی و قهرمانان ورزشی استان آذربایجان غربی که در شهرستان اروميه برگزار شد عنوان جوان برتر و نخبه استان آذربایجان غربی را در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات بخش تولید نرم افزار های رایانه ای کسب کرد.

dsc_0607

در این مراسم که با حضور استاندار آذربایجان غربی و معاون وزیر ورزش و جوانان و جمعی از مدیران ارشد استانی برگزار گردید از جوانان نخبه و قهرمانان برتر ورزشی استان آذربایجان غربی تجلیل شد .
استاندار آذربایجان غربی در این مراسم با تاكید بر ظرفیت ها و توانمندی های ورزشی و علمی استان گفت: نیروی جوانی، قهرمانی و پهلوانی موتور محركه هر كشوری است كه جوانان ایران اسلامی سرشار از این نعمت الهی هستند.
جلال زاده افزود: كسب این موفقیت ها نتیجه تلاش های شبانه روزی دولت مردان، نخبگان، دانشمندان و ایثارگری های دلاورمردانی است كه توانستند ره صد ساله را در سی و سه سال طی كنند.

 

آخرین بروز رسانی در شنبه, 23 اردیبهشت 1396 ساعت 19:24
اخبار کسب عنوان جوان برتر نخبه استان آذربایجان غربی توسط مسئول تبیان تبليغات اسلامي آذربايجان غربي