سایت شخصی مهندس هادی مختاری پر

Font Size

Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

تجلیل از مهندس هادی مختاری در نخستين گردهمايي نخبگان برتر استان آذربايجان غربي

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش سايت اطلاع رساني استانداري آذربايجان غربي، نخستين گردهمايي جوانان، نخبگان و دانشجويان برتر استان آذربايجان غربي عصر امروز با حضور عليرضا رادفر معاون سياسي و امنيتي استاندار آذربايجان غربي در سالن آمفي تئاتر شماره دو استانداري برگزار شد.

در اين مراسم، چند تن از نخبگان استان به نمايندگي از سايرين، مطالب، مطالبات و مسائل و مشكلات خود را با معاون سياسي و امنيتي استاندار در ميان گذاشتند.

photo_2016-12-10_21-09-57

توجه و حمايت از نخبگان و جوانان و تسهيل زمينه حضور و مشاركت آنان در عرصه هاي مديريتي و تصميم گيري جامعه، احياي درياچه اروميه، تخصيص منابع مالي و بودجه هاي تحقيقاتي به نخبگان و پژوهشگران براي انجام كارهاي علمي و پژوهشي، اعتماد مسئولان به توانمندي نخبگان و نسل جوان، تشكيل كارگروه نخبگان و جوانان در

استانداري و لزوم سرمايه گذاري بر روي مدل فكري نخبگان، از جمله مهمترين موارد مطرح شده در اين گردهمايي توسط نمايندگان نخبگان استان بود.
همچنين نمايندگان نخبگان استان در اين جلسه مباحث ديگري مانند تسهيل زمينه جذب و بكارگيري نخبگان علمي جوان در دانشگاههاي استان، اشتغالزايي و رفع مشكل بيكاري جوانان و فارغ التحصيلان در استان، فراهم نمودن شرايط لازم براي ازدواج جوانان و گسترش تعاملات دوسويه ميان مسئولان استان و جوانان و نخبگان را مطرح نمودند.

در پايان اين مراسم با حضور معاون سياسي و امنيتي استاندار از تعدادي از نخبگان و دانشجويان برتر استان با اهداي لوح و هدايايي تجليل به عمل آمد.

آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 21 آذر 1395 ساعت 20:22
اخبار تجلیل از مهندس هادی مختاری در نخستين گردهمايي نخبگان برتر استان آذربايجان غربي