سایت شخصی مهندس هادی مختاری پر

Font Size

Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

در مراسم بزرگداشت سالروز آزادسازی خرمشهر از «مهندس هادی مختاری پر» تجلیل شد.

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

تقدیر سردار خرم فرمانده سپاه شهداء استان آذربایجان غربی و سردار تیموری مدیرکل بنیادحفظ آثار ونشر ارزشهای دفاع مقدس استان و جمعی از مسئولان و فرماندهان استانی از «مهندس هادی مختاری پر» مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات تک ندا در مراسم بزرگداشت سوم خرداد .

 

به گزارش روابط عمومی شرکت تک ندا ، مهندس هادی مختاری پر مدیرعامل این شرکت در مراسمی که به مناسبت سالروز بزرگداشت سوم خرداد ( آزادسازی خرمشهر ) در سالن همایش بنیاد حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس استان  در شهر ارومیه در مورخ 3 خرداد 1396 برگزار شد با اهداء لوح سپاسی به عنوان هنرمند، طراح و تولید کننده نرم افزار های دفاع مقدس  مورد تقدیر سردار عابدین خرم فرمانده سپاه شهداء استان آذربایجان غربی، سردار تیموری مدیرکل بنیادحفظ آثار ونشر ارزشهای دفاع مقدس استان و سایر مسئولین و فرماندهان ارشد استانی قرار گرفت. این مراسم با شعرخوانی شاعران مطرح عرصه دفاع مقدس استان، رونمایی از کتاب و تجلیل از فرهیختگان و هنرمندان عرصه دفاع مقدس همراه بود.
خاطر نشان میشود مهندس مختاری بعنوان یکی از تولیدکنندگان نرم افزار که محصولات ایشان بارها در سطح بین المللی و ملی مطرح شده و توسط مسئولین ارشد کشوری مورد تقدیر قرار گرفته است توانسته است افتخارات متعددی را در این حوزه به نام خود اختصاص دهد که کسب عنوان فعال سایبری حوزه ایثار و شهادت و دهها عنوان دیگر در سالیان گذشته از جمله این افتخارات میباشد. فعالیت های ایشان مختص تولیدات نرم افزاری  کاربردی و تخصصی نبوده و محصولات نرم افزاری چند رسانه ای با موضوعات دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بعنوان بخشی از محصولات تولیدی ایشان سهمی از فعالیت های مهندس جوان ارومیه ای را به خود اختصاص داده  است.

 

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 07 تیر 1396 ساعت 01:52
اخبار در مراسم بزرگداشت سالروز آزادسازی خرمشهر از «مهندس هادی مختاری پر» تجلیل شد.