سایت شخصی مهندس هادی مختاری پر

Font Size

Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

کرک چیست?!

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

نسخه PC بازی رزیدنت اویل 7 تنها پس از پنج روز کرک شد!

بازی رزیدنت اویل 7 شرکت کپکام  یکی از ترسناک ترین بازیهای رایانه ای که اخیرا عرضه شده و به دلیل استفاده از آخرین نسخه قفل Denuvo انتظار می‌رفت که کرک‌کردن این بازی سخت و تقریباً غیرممکن باشد. با این‌حال، یک گزارش جدید منتشر شده که نشان می‌دهد نسخه PC بازی رزیدنت اویل تنها در طی پنج روز از انتشار آن، کرک شده است. همراه با آکادمی فناوری اطلاعات تک ندا باشید.

هر نرم افزار جدید تولید شده که  حاصل ماهها و سالها تلاش متخصصان در بخش طراحی و تولید میباشد با هدف کسب درآمد و سایر اهداف روانه بازار هدف میشود این محصول توسط سازنده به قفل هایی مجهز شده و نسخه های کپی آن محدودیت هایی را به همراه دارد حالا اگر بخواهیم این محدودیت نرم افزار ها را بدون اینکه آن را خریداری نماییم از بین ببریم باید از کرک ها استفاده نماییم , در حقیقت کرک کردن یعنی هک کردن نرم افزار ... بدین سبب کرک ها را افرادی به نام کرکرها میسازند و آن را از طریق سایتهای مخصوص که کم هم نیستند به رایگان در اختیار عموم قرار میدهند .بهتر است بدانید در اصل کرک و کرک کردن نرم افزارها یک کار غیر قانونی در سطح جهان میباشد و جزو جرایم سایبری شناخته میشود ( کتاب چشم بیدار در فضای سایبری / تالیف مهندس هادی مختاری)

کرک صدمه اساسی به صنعت نرم افزار زده و باعث افت اساسی در روند ساخت و تولید نرم افزارها و بازیهای رایانه ای میشود متاسفانه  در برخی موارد برنامه نویس و سازنده محصول نرم افزاری تنها مدت کوتاهی برای کسب درآمد فرصت دارد ...

باتهیه نسخه های اورجینال نرم افزاری حقوق تولید کنندگان را رعایت نماییم.

روزنوشت کرک چیست?!